Chceš spřátelit? Napiš miSEM

!!!REKLAMY!!!SEM

NM obsah :)

22. srpna 2009 v 10:08 | R&E |  Nový měsíc
Originální název: New Moon
Žánr: Horor, Romantický, Thriller
Rok výroby: 2009
Země: USA

Scénář:

Stephenie Meyer

Melissa Rosenberg

Produkce:

Mark Morgan

Popis knihy(filmu)
Bella má narozeniny a i když všem řekla, že mají dělat jako kdyby je neměla tak pro ní Alice udělá narozeninovou oslavu. Na oslavě se řízne do prstu o papír při rozbalování dárků které dostala. Jasper se na ní vrhne protože její krvi neodolá. Sice přežije, ale Edward se k ní od té doby začne chovat jinak než předtim. Nakonec jí vezme jednou kousek do lesa od jejího domu a tam jí řekne, že on i celá jeho rodina odjíždějí. Řekl jí, že už jí nemiluje. Ona mu uvěří a začne říkat, že to věděla celou tu dobu, že pro něj není dost dobrá.Nejdřív, než odjede mu ale Bella musí něco slíbit, že se nikdy nepokusí dělat nic nebezpečného.Nic co by jí mohlo ohrozit na životě. On jí taky něco slíbil: že už jí nikdy neuvídí. Že to bude jako kdyby nikdy neexistoval.
Život běží dál ale Bella je stále zoufalejší. potřebuje zase slyšet Edwardův hlas a dělá nejrůznější kraviny které jí ale ohrožují na životě jen aby slyšela Edwardův hlas ve své hlavě....Jednou když čekala na Jacoba až se po noční hlídce vyspí, se začala nudit a chtěla něco dělat. Vzpomněla si, že Jacob jí slíbil, že s ní někdy bude zkákat z útesu. Nechtěla na něj čekat a tak se k němu vydala sama. Tam byla chvilku ve stavu euforie díky Edwardovu hlasu který se jí ozval v hlavě, ale pak se rozhodla že z toho útesu zkočí. Chtěla si vyzkoušet jaké to je. Bohužel nepomyslela na počasí a nevšimla si tedy, že se blíží bouřka.Ve vodě se začne topit ale Jacob jí zachrání. Bella potom v pohodě jede domů. Před svým barákem uvidí černé auto. Bude se divit co tady dělá protože tohle auto je Carlislovo.
Běží do domu a vrhne se kolem krku své návštěvě. Byla to Alice. Alice řekne, že sledovala její budoucnost a když viděla že skáče z útesu, hned sedla na letadlo a jela za ní. Bella na ní naléhala tolik, že se rozhodla, že u ní pár dní zůstabne. Charliemu to nevadilo, protože měl Alici vždycky rád...
Když Alice byla na lovu přijel za Bellou Jacob. Chvilku si povídali, když v tom někdo volal. Byl to Edward, který se od Rosalie dosvěděl že Bella skočila z útesu. Ptal se na Charlieho. Telefon ale naneštěstí zvedl Jacob a řekl, že Charlie doma není, že je na pohřbu. (protože mu zrovna umřel dobrej kamarád) Edward si ale myslí, že je to Bellin pohřeb a vydává se do Itálie, kde chce vydráždit největší upíří rodinu, aby ho zabili, protože bez Belly nechce žít. Bella která se to díky Alici dozvěděla, se s ní vydává o Itálie, aby Edwardovi zabránila ve zbytečné smrti.Jen o fous to stihnou. Volturiovi - největší rodina upírů na světě - si je ale pozve do svého sídla a tam Edwardovi řekne, že jestli nechce aby byla Bella jejich svačinka tak, že jí bude muset v co nejbližší době proměnit na upíra.
Edward, sice nerad ale souhlasí a všichni odjíždějí z Itálie. Bella celou cestu nezavře oči, protože se moc bojí, že až by je znovu otevřela, Edward už tam neude. Bohužel u svého baráku už to nevydrží a usíná. Po celém prospaném dni se probudí a myslí si, že je mrtvá, jelikož je Edward pořád v jejím pokoji. Ten jí ale přesvědčí, že je opravdovej a slíbí jí, že už o ní nikdy neodejde. Prý že je na to až moc sobecký :). Bella společně s Edwardem a celou jeho rodinou (Esme,Emmetem,Alicí,Jasperem a Carlislem) stanový datum, kdy Bellu promění.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama